W sobotę 29 września, przy pięknej, słonecznej pogodzie, ścigaliśmy się na szosie ostatni raz w tym sezonie. Z oczywistych przyczyn za miejsce naszego pożegnania z wyścigami 2012 wybraliśmy Chmielew - miejsce gdzie rozgrywamy nasze Szybkie Czwartki. Jak to wypadło? Kto był ten wie.

UWAGA !!!

Zmiana terminu Zakończenia Sezonu Szosowego w Mińsku Mazowieckim (pętla Chmielew)- na najbliższą sobotę 29 września 2012r.

ZAPRASZAMY.

Słoneczna niedziela 9 września minęła pod znakiem Mistrzostw Warszawy MTB rozgrywanych na kultowych zboczach Kopy Cwila na Ursynowie.

26 sierpnia w mokre, niedzielne popołudnie w Mistowie było dość nietypowo. Jeśli ktoś myślał, że płaska trasa MTB musi być zawsze "bułką z masłem" ten już chyba zmienił zdanie. Niezliczona ilość sztucznych przeszkód i nawrotów oraz ciężkie i nasiąknięte podłoże...

Ciasno... Ich dwudziestu, ona - jedna ! Na dodatek blondynka ! Na pierwszej rundzie wymiana komplementów i uprzejmości, a zaraz potem się zaczęło ...

Miniony weekend 18-19 sierpnia był bardzo udany dla naszych zawodników, którzy startowali w różnych imprezach kolarskich. Niektórzy z nich dzień po dniu.

Wreszcie duże wyzwanie dla miłośników MTB XC !

Tego jeszcze nigdzie wcześniej nie było.Zespół parkowy w Okuniewie wraz z ruinami starego dworku będzie areną zmagań kolarzy górskich, którzy 19 sierpnia (niedziela) przy okazji Odpustu Św.Rocha w Okuniewie staną do walki w wyścigu Cross Country. Bajeczna wręcz scenografia starych ruin pałacu rodziny Łubieńskich rysują niesamowity klimat tego miejsca.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.