Plus 20 st.C, błękitne niebo i suchy asfalt !!! To musiało podziałać.

Dzisiaj na starcie drugiej edycji Szybkich Czwartków stanęło ponad 20-u zawodników. Obecność Michała Braulińskiego z Legii dodała pikanterii dzisiejszej rywalizacji, co stało się faktem już po pierwszej rundzie.

Niby ciepło i sucho, ale nad głową ciemne, ołowiane chmury i te fatalne prognozy pogody wróżące "Deszczowy Szybki Czwartek". 11-u wygłodniałych ścigania facetów chyba nie słuchało tych przepowiedni i o 17:00 zameldowali się przy fontannie w Mińsku Mazowieckim. Dzisiejsza inauguracja Szybkich Czwartków 2013 była okazją do powitania w szeregach szosowej elity V-MAX-u naszego nowego zawodnika: Andrzeja Sułeckiego.

Przynajmniej z kilku powodów nadchodzący sezon kolarski 2013 zapowiada się nadzwyczajnie.

Mamy przyjemność podać oficjalną już informację o solidnych wzmocnieniach personalnych w Klubie V-MAX. Do grona elity naszych szosowców dołączyli właśnie Piotr Kieblesz oraz Dariusz Kołakowski - doświadczeni i obyci już w kolarskim peletonie zawodnicy.

Nie mamy nic przeciwko, żeby to było nasze pożegnanie z zimą. Był prawdziwy koń z saniami, a nawet dwa konie, mnóstwo śniegu, no i najprawdziwsze -12 st.C. Ani ogromne ognisko, ani herbata i grzaniec nie zdołały podnieść temperatury naszej zmarzniętej grupy.

W czwartek 6.12.2012 w Centrum Olimpijskim w Warszawie miało miejsce VI Forum Klubów i Organizacji Sportowych Powiatu Mińskiego. Gospodarzem spotkania był Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu przy Urzędzie Marszałkowskim - Mirosław Krusiewicz.

Teoria treningu kolarskiego bardzo różnie traktuje o zagadnieniu biegania jako formie treningu uzupełniającego dla kolarzy. Nie roztrząsając tego tematu - kilku naszych zawodników stanęło na starcie I Biegu Niepodległości w Cegłowie.

14 października 2012, w niedzielę, udało się nam wszystkim wskoczyć na "górale" żeby nacieszyć się jeszcze piękną jesienną aurą. Już bez napięcia, bez wielkiego ognia, ale tak dla czystego fanu...

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.