Od początku sezonu kolarskiego 2013 w Klubie V-MAX dużo i często mówi się o jego "wizytówce", czyli Elicie szosowej. Bez wątpienia, na tym polu mamy być z czego dumni - jest wreszcie silny, zgrany skład, który potrafi wygrywać z najlepszymi.

Nazajutrz po wyścigu w Mińsku Mazowieckim, nasza elita stanęła na starcie ważnego wyścigu BGŻ ProLigi 1.2 UCI - Memoriał A.Trochanowskiego w Baboszewie koło Płońska. Konkurencja jeszcze silniejsza niż dzień wcześniej w Mińsku, bowiem przyjechali mocni Czesi oraz najsilniejsza polska grupa zawodowa CCC Polsat Polkowice.

Drugie już kolarskie wydarzenie w Powiecie Mińskim w sezonie 2013 przechodzi do historii. Zawsze kiedy udaje się połączyć siły organizatorów, entuzjastów kolarstwa, życzliwych ludzi i szczodrych sponsorów - mamy wspaniałe efekty. Nie inaczej było i tym razem.

Szybki Czwartek 9.05. zgromadził na starcie 11-u zawodników.

Tego dnia jedni z nas zdawali egzamin dojrzałości, innych zatrzymały obowiązki domowe lub zawodowe. Jeszcze inni prawdopodobnie "oszczędzali nogę" na SUPER PRESTIGE, który miał się odbyć za dwa dni.

Zapraszamy na Super Prestige w Chmielewie - Klasyk Kolarski, w dniu 11 maja 2013r.

Za nami duża kolarska impreza, której mieliśmy zaszczyt być gospodarzami. Międzynarodowe Kolarskie Kryterium Uliczne rozgrywane od kilku lat w centrum naszego miasta na stałe wpisało się w kalendarz tutejszych imprez i jest sportową wizytówką Miasta i Powiatu Mińskiego.

Zapraszamy na cykl wyścigów Ligi Masters Cup w ramach Wyścigu Kolarskiego "Dookoła Mazowsza" dla amatorów.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.