Ostatnim występem V-MAX-u w pierwszej części sezonu 2013 był Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie rozegrany w ramach Ligi Masters Cup, czyli Wyścigu Dookoła Mazowsza Amatorów.

Klub Kolarski V-MAX Mińsk Mazowiecki starannie szykuje formę do drugiej części sezonu 2013. Nasi zawodnicy ciężko pracowali na górskim zgrupowaniu w Zieleńcu, który jest polską mekką kolarzy szosowych.

Dwudziestu chłopa na starcie Szybkiego Czwartku 18.07, a to już prawie tłum. Elita V-MAX-u - jeszcze z podciętą nogą po odbytym zgrupowaniu, a wszystko zapowiadało się bardzo ciekawie. Ruszyliśmy...

Upału brak, sucho i przyjemnie... Super pogoda na krótkie przewentylowanie płuc. Szybki Czwartek 27.06. był ostatnią okazją na rozkręcenie nogi przed niedzielnym wyścigiem w Dębe Wlk.

8 i 9 czerwca byliśmy po raz kolejny organizatorami szosowego ścigania na naszym terenie. Po raz pierwszy peleton pojawił się w sobotnie popołudnie w Mrozach. okazją była kolejna edycja Ligii Masters Cup 2013. Przepiękna, ciekawa trasa, urozmaicona technicznymi fragmentami wiodącymi przez teren Rudki Sanatoryjnej, zebrała świetne notowania wśród zawodników i publiczności.

Nasza koleżanka klubowa Małgosia Pyrek, odnosząca w tym sezonie sukcesy w maratonach MTB, od dawna przejawia inklinacje również do kolarstwa szosowego.

Kolejne edycje Merida Mazovia MTB Marathon miały miejsce 8.06. w Otwocku oraz 16.06 w Kozienicach. Maratony MTB to tradycyjnie pole walki dla naszych najmłodszych zawodników startujących na dystansach Hobby i Fit.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.